קיבצנו עבורך מספר נושאים שיכולים לעזור לך בעת שימושך באתר

גברת הינו מקום בו נשים יכולות להכיר נשים אחרות. גברת מאפשרת לך ניצול מהנה של שעות הפנאי, היכרות עם נשים, שיחות אונליין, ניהול בלוג אישי, מערכת פורומים, קריאה של כתבות ומאמרים במגזין גברת, להתעדכן באירועים והפעילויות המגוונים, להכיר עסקים של נשות הקהילה  ולפרסם עסקים ועוד...

הרשמה לגברת
ההרשמה לגברת הינה קלה ומהירה. בעת הרשמתך תתבקשי ליצור את כרטיס החברה שלך כפי שהוא יוצג לחברות האחרות בגברת. בכדי לזכות ליותר פניות מומלץ ליצור כרטיס מעניין ואטרקטיבי.

עם סיום הרשמתך תשלח לכתובת המייל שלך מייל אישור הרשמה.
במידה ולא קיבלת את מייל אישור ההרשמה בתוך רבע שעה מסיום הרשמתך כדאי לבדוק:

  • האם המייל נכנס לתיקיית דואר הזבל?  מומלץ להגדיר את כתובת המייל של גברת (contact@geveret.co.il) כמייל בטוח בכדי שבעתיד מיילים שמגיעים מגברת לא יכנסו לתיקיית דואר הזבל
  • האם המייל שציינת בעת ההרשמה היה שגוי?  אנא שלחי אלינו מייל  בכדי שנוכל לבדוק את תקינות הרישום.

העלאת תמונות
חברות בעלות תמונה בכרטיס האישי זוכות ליותר פניות. באפשרותך להעלות לכרטיסך בכל רגע עד 4 תמונות. סוגי הקבצים שניתן להעלות לאתר הם: jpeg, gif . 

שימוש בתגיות
תגית היא מילת מפתח בעזרתה חברות בגברת יכולות. כרטיסך על פי התאמה של תחומי עניין דומים. הוסיפי לכרטיסך תגיות אשר מאפיינות אותך ואת הדברים שמעניינים אותך.

פניות מחברות אחרות באתר
לאחר שנרשמת לאתר, באפשרותך לשלוח ולקבל הודעות מחברות באתר. את ההודעה עצמה תקבלי בתיבת הדואר האישית שלך באתר. במקביל, תשלח אליך הודעה לכתובת המייל עימה נרשמת לאתר.

עריכת כרטיס חברה
כל הפרטים שמילאת בעת ההרשמה ישמרו בכרטיסך באתר. לאחר ההרשמה תוכלי בכל רגע לערוך את כרטיסך.
בכדי לערוך את כרטיסך יש להיכנס ל- "הכרטיס שלי". לשמירת הנתונים העדכנים יש ללחוץ על כפתור "שמרי" הנמצא בעמוד אותו עדכנת.

שימוש בצ'ט "גברת talk"
הצ'ט הוא ממשק ידידותי ונוח לשימוש, המאפשר לך להתכתב עם חברות גברת. לחיצה על האיקון של הצ'ט  יפתח חלון צ'ט פרטי בינך לבין אותה חברה. התחלת הצ'ט מותנית באישור הצד השני. באפשרותך להסכים או לדחות כל שיחת צ'ט.

הקפאת החברות בגברת
במידה ואת רוצה להקפיא את חברותך באתר כך שחברות אחרות באתר לא יוכלו לראות את כרטיסך ולא יוכלו ליצור איתך קשר,ניתן בכל רגע להקפיא את כרטיסך. בעת הקפאת הכרטיס כל נתונייך ישמרו במערכת כך שתוכלי לבטל את ההקפאה בכל רגע בלא צורך בעדכון פרטי הכרטיס.
היכנסי ל"הכרטיס שלי". לחיצה על הלינק "הקפיאי כרטיס" תקפיא את כרטיסך באופן מיידי. במידה ובעתיד תרצי להפעיל את כרטיסך, עליך להיכנס שוב לאותו קישור וללחוץ על "בטלי הקפאה"

מחיקת כרטיס החברה מגברת
מחיקת כרטיס בגברת מבטלת את חברותך בגברת ומוחקת את כרטיסך ואת כל פרטייך הרשומים בו. לא ניתן לבטל מחיקת כרטיס ולא ניתן לשחזר כרטיס מחוק, ולכן גברת ממליצה לך להקפיא את הכרטיס ולא למחוק אותו. הדרך למחיקת כרטיסך היא: היכנסי ל"הכרטיס שלי" ולחצי על "מחקי כרטיס".

גברת אינה רק אתר הכרויות
גברת מציעה לך להיות חלק מקהילה וליהנות ממגוון השירותים שגברת מציעה גם אם את לא מחפשת קשר כלשהוא. במצב כזה מומלץ לסמן בהגדרות החיפוש שבכרטיסך את סוג הקשר הרצוי "תודה מצאתי". אין פעולה זו מונעת מחברות גברת לפנות אליך, אך כרטיסך לא יופיע בתוצאות חיפושים באתר, למעט בתצוגת "מי און ליין".

כתיבת בלוג אישי
את מוזמנת לפתוח בלוג אישי ולשתף את אלפי החברות בכל נושא.
על מנת לפתוח בלוג אישי יש להיכנס בתפריט ניווט העליון לקישור "בלוגים". עם פתיחת הבלוג תוכלי לקבוע מי יוכל  לצפות בבלוג שלך, האפשרויות הן:
1) הצגת הבלוג רק לחברות גברת בלבד
2) הצגת הבלוג שלך לכלל הגולשים באינטרנט, כולל הצגה במנועי חיפוש כגון גוגל כולל התמונה שלך
3) הצגת הבלוג שלך לכלל הגולשים באינטרנט, כולל הצגה במנועי חיפוש כגון גוגל ללא התמונה שלך

בנוסף, תוכלי לסמן בהגדרת הבלוג - אם ברצונך לקבל למייל תגובה לאחד מהפוסטים שפרסמת.
לאחר שפתחת והגדרת את הבלוג שלך, תוכלי להוסיף/לערוך פוסטים בנושאים ותחומים שמעניינים אותך.

האם החברות בגברת עולה כסף?
לא. הרשמה ופתיחת כרטיס אישי באתר הינה בחינם. קיימים בגברת שירותים מסוימים ששימוש בהם דורש מנוי הכרוך בתשלום.
לחצי כאן לשאלות ותשובות בנושא מנויים בגברת

הגלישה בגברת נעימה ובטוחה
אנו בגברת עושים את כל המאמצים על מנת לאפשר לגולשות באתר גברת ליהנות מחוויית גלישה נעימה ובטוחה. במידה ומתעורר בך חשד כל שהוא לפעילות חריגה באתר או שנחשפת לתכנים שלדעתך אינם רואים אנא אל תהססי לפנות אלינו ואנו נבצע בדיקה מיידית , מעמיקה ויסודית בכל הכלים העומדים לרשותנו בכדי לטפל בנושא.

 

נשמח לשמוע ממך בכל נושא. ניתן ליצור עימנו קשר באימייל או בטלפון 03-6855661

בברכה
צוות גברת